Drazí věřící,

myslíme na Vás dennodenně ve mši svaté a ve svých osobních modlitbách. Sami v srdci uvažujeme, co nám všem touto zkušeností chce říct Hospodin a s bolesti ale i naději prožíváme to, co prožívají naši bratři a sestry především v Itálii. Jsme s nimi v kontaktu, jak víte o. Václav i já tam máme své přátele, a jsme jim nablízku aspoň po telefonu. Samozřejmě myslíme i na Vás věřící a děkujeme Pánu Bohu, že aspoň prozatím jsme tady všichni v pořádku. Jsme spojení tedy především modlitbou, dále přes farní ohlášky a možná i toto médium. Přejeme Vám i v tyto dny požehnaný půst!

o. Václav a o. Lukáš

 

Sledovat živé přenosy mše sv. můžete ZDE

Materiály pro modlitbu o 4. neděli postní v rodině naleznete ZDE

Jak je to nyní se svátostí smíření? Článek ZDE

Doporučujeme ještě také krásný rozhovor se Svatým otcem Františkem -

k přečtení ZDE

 

(4. neděle postní 2016 - Ludgeřovice) 

 

 

 

BOHOSLUŽBY

  • Po ...17:00
  • Út ... 6:00
  • St ...17:00
  • Čt ... 6:00
  • Pá ...17:00
  • So ...17:00
  • Ne ... 8:00, 10:00